چگونه از یادگیری آنلاین بهترین استفاده را ببریم

چه بخواهید شخصی و چه حرفه ای پیشرفت کنید ، جواب موفقیت شما ساده است. یادگیری آنلاین روشی استراتژیک و قابل دستیابی برای همگام با صنعت شما است و بهترین موقعیت را خود به عنوان دارایی برای هر سازمانی قرار دهید. با کمال تعجب ، ۹۱ درصد از رهبران یادگیری و توسعه فکر می کنند که فن آوری های یادگیری باید سریعتر به تغییر شرایط کسب و کار و تغییر سازمانی پاسخ سریع دهند. در همین حال ، ۴۲٪ از شرکتهای یادگیری پیشرو می گویند که یادگیری آنلاین منجر به افزایش درآمد شده است. در زمانی که ابزارها و کانالهای دیجیتالی بر زندگی ما حاکم هستند ، نحوه کار و برقراری ارتباط ، معقول است که آنها باید بر نحوه یادگیری نیز تأثیر مثبت بگذارد.

دیجیتال

۴۲۲٪ از شرکتهای یادگیری پیشرو می گویند که یادگیری آنلاین منجر به افزایش درآمد شده است.

این توییت

اگر قصد گذراندن دوره آنلاین را دارید اما دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ما مزایای سطح بالای یادگیری آنلاین را بیان کردیم و نشان دادیم که چگونه می توانید از تجربه یادگیری خود استفاده کنید.

مزایای یادگیری آنلاین

از آنجا که مدل های یادگیری آنلاین از محبوبیت زیادی در کلاسهای سنتی مبتنی بر کلاس شروع می کنند ، برای ثبت نام در یک دوره آنلاین مزایای بی شماری وجود دارد:

   

 • از آنجا که دوره های آنلاین بر روی سیستم های مدیریت یادگیری (معادل آموزشی با سیستم مدیریت محتوا) برگزار می شود ، مطالب یادگیری به راحتی می تواند به روز شود ، این اطمینان را به شما می دهد که به روزترین مطالب را مطالعه می کنید.
 •  

 • دوره های آنلاین را می توانید توسط موسسات دانشگاهی ارائه دهید ، اما شما همچنین به گواهینامه هایی که توسط متخصصان صنعت طراحی شده اند ، دسترسی دارید که به شما امکان می دهد بسته به نیاز یادگیری خود ، از تجربه و دانش حرفه ای دست اول بهره مند شوید. li>
   
 • دوره های آنلاین اغلب از طراحی هوشمندانه ، قانع کننده ، تجربه کاربر پیشرفته و انواع رسانه های مختلف ، از تصویر گرفته تا فیلم بهره می برند. این امر باعث می شود یک تجربه یادگیری همهجانبه تر و مؤثرتر باشد که زبان آموزان را بسیار بهتر از روش های سنتی وادار کند.
 •  

 • دوره های آنلاین فرهنگ یادگیری مشارکتی را تسهیل می کنند ، زیرا دانش آموزان دیگر شما اغلب می توانند از لحاظ جغرافیایی پراکنده شوند و ارتباطات توسط ایمیل های گروهی ، گروه های لینکدین و دیگر انجمن ها تسهیل می شود. این می تواند به آماده سازی زبان آموزان برای کار از راه دور و همکاری با ظرفیت حرفه ای کمک کند.
 • دانش آموز

چگونه از یادگیری آنلاین خود برای موفقیت استفاده کنیم

۱ as تا حد امکان تمرین کنید

یک دوره آنلاین مؤثر ، تعادل مهم بین دانش نظری و کاربرد عملی است. اگر می خواهید اثربخشی خود را افزایش داده و از یادگیری آنلاین خود نهایت استفاده را ببرید ، باید بتوانید آموزش های خود را به طور عملی پیاده کنید. خواندن اسلایدها و گوش دادن به اساتید به شما کمک خواهد کرد ، اما برای به حداکثر رساندن تأثیر آنها ، باید سعی کنید تا حد امکان تمرین کنید که مطالعه کرده اید.

طبق اعلام دانشگاه ایلینویز ، تنها ۱۰٪ دانش آموزان بهترین حالت شنوایی را می آموزند و ۵۰٪ از زبان آموزان در رده های سینی قرار می گیرند. به عنوان مثال ، اگر شما یک دوره بازاریابی دیجیتال را می گذرانید ، می توانید مهارت خود را با شروع وب سایت یا وبلاگ خود تیز کنید. این بستر را برای شما فراهم می کند که از طریق آن می توانید مهارت های قوی و ضعیف خود را شناسایی کرده و بر این اساس توانایی های خود را افزایش دهید. دیجیتال یک رشته محور داده است به این معنی که می توانید از پلتفرمی مانند گوگل Analytics یا یک ابزار نقشه برداری از گرما مانند Hotjar استفاده کنید تا مناطقی از وب سایت خود را که بازدید کنندگان بیشتر در آن مشغول به کار هستند و عناصری که به ویژه کار نمی کنند ، شناسایی کنید. با گذشت زمان ، شما می توانید با استفاده از تجربه و بینش برای بهبود عملکرد خود ، از این اطلاعات به نفع خود استفاده کنید.
شنوایی

۲ it آن را با سرعت خودتان بخوانید

به گفته Deloitte ، علیرغم یک تغییر شدید به سمت یادگیری کارکنان محور ، بسیاری از سازمان های یادگیری و توسعه هنوز در تلاشند با سیستم عامل های متمرکز و منسوخ داخلی ، و رویکردهای یادگیری استاتیک. در نتیجه ، تقریباً هر مدیرعامل اعلام می کند که شرکت های آنها مهارت های کافی و یا به اندازه کافی عمیق در حال پیشرفت نیستند.

مدیرعامل ها ادعا می کنند که سازمان هایشان به سرعت کافی توسعه نمی یابند.

این توییت

به جای محدود بودن به سختی یادگیری و برنامه ریزی مبتنی بر کلاس ، که می تواند فشار بیش از حد را به زبان آموزان وارد کند و اغلب منجر به عدم اتمام دوره ها شود ، بسیاری از گزینه های آنلاین یادگیری خود گام را ترغیب می کنند.

برنامه ریزی

آیا شما مشغول آموزش یارانه شرکت هستیدیا اینکه خود تأمین اعتبار می شوند ، سیستم عامل های دیجیتال و دستگاه های تلفن همراه تأثیر قابل توجهی می گذارند ، به این معنی که یادگیری آنلاین یک گزینه انعطاف پذیر و در دسترس است. این بدان معناست که می توانید در مواقعی که برای شما راحت تر باشد ، چه در کار رفت و آمد ، چه در هنگام ناهار و چه در آخر هفته ، از طریق ماژول های دوره خود پیش بروید. با یادگیری آنلاین ، می توانید در برنامه ای متناسب با نیازها و توانایی های فردی خود ایجاد کرده و کار کنید که این امر احتمال تکمیل موفقیت در دوره را افزایش می دهد.

۳ ٫ از مقرون به صرفه بودن استفاده کنید

یادگیری آنلاین ، از نظر مقایسه ای ، گزینه بسیار ارزانتری نسبت به دوره های مبتنی بر کلاس است ، که اغلب به دلیل کمبود هزینه های اضافی که شامل استخدام محل و مطالب چاپ شده است ، می باشد. دوره ها می توانند هر چیزی را از پیشرفت شخصی و مهارتهای نرم ، گرفته تا مهارتهای شغلی و سازمانی پوشش دهند. توجه به این نکته مهم است که بسیاری از دوره های آنلاین همراه با مجوز شناخته شده جهانی نیستند.

استخدام

اگر انتخاب کنید دوره ای را خریداری کنید که یک گواهینامه پذیرفته شده در صنعت برای شما کسب کند ، بسیاری از طریق برنامه پرداخت انعطاف پذیر در دسترس هستند. این بدان معنی است که شما می توانید در دوره خود با سپرده اندکی ثبت نام کنید و سپس بقیه هزینه های خود را از طریق یک مبلغ ماهانه از پیش توافق شده پرداخت کنید که هرگونه موانع مالی را کاهش می دهد و شما را قادر می سازد تا به راحتی و کارآمد صلاحیت خود را بدست آورید. مزایای اضافه شده می تواند شامل پس انداز هزینه در قالب حمل و نقل و نیاز به خرید کتاب های درسی گران باشد.

۴ skills مهارت های خود را قابل انتقال کنید

اگر تصمیم گرفتید یک دوره آنلاین را به منظور پیشرفت حرفه ای بگذرانید ، می خواهید بتوانید میزان مهارت و انعطاف پذیری مهارت جدید خود را نشان دهید ، و اینکه چگونه می تواند به شما کمک کند حداکثر عملکرد خود را در درون نقش خود داشته باشید. صنعت دیجیتالی یک نمونه مناسب است – از آنجا که ابزارها و فناوریهای جدید دیجیتال بطور منظم راه اندازی می شوند ، توانایی انطباق و سازگاری ضروری است. به عنوان مثال ، اگر سازمان شما تصمیم به ایجاد کانال اجتماعی جدید گرفت ، ممکن است لازم باشد که بتوانید نحوه مدیریت کانال را یاد بگیرید و یک بستر تحلیلی پیدا کنید که معیارهای مورد نیاز شما را برای گزارش عملکرد خود پیدا کند. حتی در خارج از صنعت دیجیتال ، نقش ها و الزامات آنها تغییر می کند و گسترش می یابد ، و باید بر این اساس تحول پیدا کنید.

گرچه یادگیری آنلاین شما ممکن است یک منطقه یا موضوع خاص را پوشش دهد ، سعی کنید اطلاعات و مهارتهایی را پیدا کنید که بتوانید از آنها برای نشان دادن سازگاری خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر یادگیری نحوه تدوین استراتژی محکم بخشی از دوره شماست ، فارغ از زمینه ، می توانید از این یادگیری برای نشان دادن توانایی های سازمانی و تصمیم گیری خود استفاده کنید. هنگامی که با این سطح از مهارت آموزی به یادگیری آنلاین خود نزدیک می شوید ، احتمال پیشرفت شما در حرفه را به طور جدی افزایش می دهد.

اگر علاقه مندید بدانید موسسه بازاریابی دیجیتال چگونه می تواند به سازمان شما در تحقق پتانسیل دیجیتالی خود کمک کند ، محدوده دوره های آنلاین موجود ما را از اینجا ببینید.